Sizin için çalışıyoruz!

E-Posta Gönderin

info@iacs.com.tr

Bizi Arayın

+90 216 606 5967

IACS'ye Hoşgeldiniz!

KALİTE

Sektördeki tecrübemiz ile her geçen gün kalitemizi sizler için arttırıyoruz.

MÜŞTERİ ODAKLI

Müşteri odaklı çözümlerimiz sayesinde mutlu müşteriler ve kaliteli işçilikler çok kolay.

GLOBAL KAYNAKLAR

Global kaynaklarımız sayesinde işlerinizde gözünüz arkada kalmasın.

Hakkımızda

IACS Havacılık, Savunma Sanayi

Şirketimize gösterdiğiniz ilgi için sizlere teşekkür ederiz. Uzun yıllardan beri Avrupada, korozyon ve pas problemleri, temizlik sorunları, otel, marin, havacılık ve savunma sanayi gibi sektörler için etkin ve kalıcı çözümler üretmekteyiz. 2016 yılından itibaren ürünlerimizin üretimi Türkiye’de yapılmaktadır. IACS %100 Türk şirketidir ve yabancı ortakları bulunmamaktadır.

Müşterilerimiz, ürünlerimizi ve dolayısıyla şirketimizi büyük bir menuniyet ile takdir etmektedirler. IACS yüksek teknoloji ile geliştirdiği ürünler, son derece etkili, düşük maliyetli, çevre dostu temizlik ürünleri, yağ alma, pas giderme ve korozyon önleyici çözümler üretmektedir.

IACS Türkiye ve Dünya’da öncü, ileri teknolojilerle araştırma yapan, korozyon sorunlarını, temizlik problemlerini, yağ giderme, pas önleme ve gidermede, uçak temizliği ve bakımında, yüzde %100 tam güvenli ürünler üretip Müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerimiz aynı zamanda uluslararası çevre koruma programları HACCP, REACH, GMP+ FSA kuralları ile uyumludur. Ürünlerimiz biobozunur ve su tehlike sınıfı – 0 – dır.

IACS, ürünleri dünya çapında öncü firmalar tarafından kullanılmaktadır. Petrobras Brasil, National Rafinery of Malaysia, Schell Bernez France, Boeing, Airbus, MC Donnel Douglas, Airbus Helicopter (Eurocopter), SMI Miami Florida U.S.A, MIL–PRF, U.S ARMY, US NAVY, USAF (United State Air Force), US Navy Norfolk Naval Shipyard, Sanayi, Rafineri, Denizcilik, Havacılık, ve Savunma Sanayi otoriteleri tarafından onaylıdır. Ayrıca şirketimiz NATO (NSN) – NAMSA ve BUNDESPOLIZEI gibi kat’i kuralları olan otoriteler için stok ürün üretip satmaktadır.

Türkiye ve Dünya’da bulunan öncü firmalar ve kuruşuşlar, ürünlerimizi büyük bir menuniyet ile tercih etmektedirler. Referans bölümünde, şirketimizin Referanslarına ulaşabilirsiniz. Yüksek kalitede standartlarında üretmiş olduğumuz silah yağları, temizlik ve bakım ürünleri, koruma ve pas sökücü ürünler, büyük bir titizlikle ileri derecede teknolijik alt yapı gerektirir. IACS ürünleri kullanan müşterilerimiz, bu sebepten dolayı şirketimizi tercih etmektedirler. İhtiyaç duyduğunuz tüm bilgilere bu web sayfasından kolaylıkla ulaşabilirsinz. Daha temiz ve yaşanabilir bir dünya için IACS ürünlerini tercih etmenizi dileriz.

0 +
Yıllık Tecrübe
0 +
Farklı Firma
5 0 +
Ödül
0 %
Müşteri Memnuniyeti

Neden Bizi Seçmelisiniz?

pexels-ali-arapoğlu-4432037

Tecrübe

Yılların vermiş olduğu iş geçmişi, projelerimiz ve sektörel tecrübemiz sayesinde sizlere yardımcı oluyoruz.

pexels-mikhail-nilov-9242855

Güvenilirlik

Yüzlerce mutlu müşteri ile memnuniyet ve güvenilirlik garantili iş çözümlerine sahip olmaya ne dersiniz?

pexels-antoni-shkraba-7144243

Şeffaflık

Şeffaf iş akış şemamızla birliklte maliyet, süre gibi proje süreçlerini sizlerle paylaşarak iş akışınızda size yardımcı oluyoruz.